Ubezpieczenie NNW dla dziecka online


autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Za oknami piękna wiosna. Przyroda budzi się do życia. Czas kwarantanny jeszcze potęguje potrzebę ruchu u dzieci i młodzieży, które pozbawione możliwości rozładowania niespożytych sił witalnych w postaci zajęć sportowych, basenów czy placów zabaw szukają innych możliwości.

Taka sytuacja prowadzi często do wymyślania lekkomyślnych i niebezpiecznych zabaw w otoczeniu do tego niedostosowanym: wspinanie się na meble, wchodzenie na drzewa w ogrodzie czy skakanie po łóżkach to dopiero wstęp :) wyobraźnia naszych dzieci sięga o wiele dalej :) 

Czas pozostawania w domu nie sprawia, że ryzyko wypadków wśród naszych dzieci maleje. Wprost przeciwnie, niewykorzystana energia popycha je do coraz to nowych i bardziej ryzykownych zachowań.

Bądźmy świadomymi rodzicami. Zagrożeń jest wiele i nie zawsze jesteśmy w stanie upilnować nasze dzieci. Oferta ubezpieczenia szkolnapolisa.pl jest przygotowane w oparciu o nasze długoletnie doświadczenie. Analizujemy potrzeby rodziców i przygotowujemy ofertę dostosowaną do życia naszych dzieci.
Sprawdź, porównaj i skorzystaj bez wychodzenia z domu. Zupełnie online.
 

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia