autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Z roku na rok coraz więcej rodziców świadomie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa swoich dzieci. Maluchy są żywiołowe i wszędzie ich pełno. Podczas zabawy nietrudno o uraz czy większy wypadek, więc trzeba zachować czujność.

Wypadki niestety zdarzają się bardzo często w naszych domach podczas codziennej zabawy. Porażenia prądem, poparzenia czy skaleczenia są nader częste. Niektóre kończą się niestety wizytą w szpitalu, a inne dodatkową rehabilitacją. Podczas pobytu w szpitalu czy późniejszym dochodzeniu do pełni sił dziecko oczywiście nie uczęszcza na zajęcia w szkole. Będzie trzeba to nadrobić. Być może potrzebny będzie korepetytor, który z dzieckiem nadrobi materiał. Wiadomo, to kosztuje. Rehabilitacja i leki także. Taki nieszczęśliwy wypadek zwykle zaburza wszelkie plany w domu, a często wszystko jest podporządkowane jednemu.

Świadomi rodzice którzy w porę wykupili ubezpieczenie dla swojego dziecka mają teraz pomoc. Ale nie może być to jakiekolwiek ubezpieczenie. Byle na papierze. Musi to być ubezpieczenie, które świadomie wybraliśmy i wiemy na co można liczyć. Wiemy jakie świadczenia nam czy dziecku przysługują. W razie nieszczęśliwego wypadku będziemy mieli dodatkowe środki na opłacenie rehabilitacji czy korepetycji dziecka. Z założenia ubezpieczenia szkolne mają zabezpieczyć dzieci przed skutkami wypadków. Wysokość świadczenia zależy od wysokości sumy ubezpieczenia. Im wyższa suma tym większe odszkodowanie. I najważniejsze, obojętnie kiedy wykupimy ubezpieczenie, będzie ono działało cały rok, w szkole, po szkole i w wakacje. Ochrona zapewniona jest 24 godziny na dobę. Na portalu szkolnapolisa.pl przygotowaliśmy najbardziej atrakcyjne ubezpieczenia dla dzieci i młodzieży. 

Bądźmy świadomi zagrożeń i ubezpieczmy nasze dzieci.
 

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia