autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Z roku na rok coraz więcej rodziców nosi miano świadomych a to dlatego, że myślą o bezpieczeństwie swoich dzieci. Dzieci są żywiołowe i wszędzie ich pełno. Podczas zabawy nietrudno o uraz czy większy wypadek, więc trzeba zachować czujność.

Podczas zabawy nietrudno o uraz czy większy wypadek, chociażby na placu zabaw. Wypadki niestety zdarzają się równie często jak nie częściej w naszych domach. Porażenia prądem, poparzenia czy skaleczenia są nader częste. Niektóre kończą się niestety wizytą w szpitalu a inne dodatkową rehabilitacją. Podczas pobytu w szpitalu czy późniejszym dochodzeniu do pełni sił dziecko oczywiście nie uczęszcza na zajęcia w szkole. Będzie trzeba to nadrobić. Być może potrzebny będzie korepetytor, który z dzieckiem nadrobi materiał. Wiadomo, to kosztuje. Rehabilitacja i leki także. Taki nieszczęśliwy wypadek zwykle zaburza wszelkie plany w domu a często wszystko jest podporządkowane jednemu.


Świadomi rodzice którzy w porę wykupili ubezpieczenie dla swojego dziecka mają teraz pomoc. Ale nie może być to jakiekolwiek ubezpieczenie. Byle na papierze. Musi to być ubezpieczenie, które świadomie wybraliśmy i wiemy na co można liczyć. Wiemy jakie świadczenia nam czy dziecku przysługują. I w razie nieszczęśliwego wypadku będziemy mieli dodatkowe środki na opłacenie rehabilitacji czy korepetycji dziecka. Z założenia ubezpieczenia szkolne mają zabezpieczyć dzieci przed skutkami wypadków. Wysokość świadczenia zależy od wysokości sumy ubezpieczenia. Im wyższa suma tym większe odszkodowanie. I najważniejsze, obojętnie kiedy wykupimy ubezpieczenie, będzie ono działało cały rok, w szkole, po szkole i w wakacje. Ochrona zapewniona jest 24 godziny na dobę. Na portalu szkolnapolisa.pl przygotowaliśmy najbardziej atrakcyjne ubezpieczenia dla dzieci i młodzieży. 

Bądźmy świadomi zagrożeń i ubezpieczmy nasze dzieci.
 

© 2019 - 2021 Mentor Ubezpieczenia