SzkolnaPolisa.PL

SzkolnaPolisa.PL powstała po to, aby dostarczać najlepsze produkty ubezpieczeń NNW dla dzieci, młodzieży i studentów.

Jesteśmy grupą ekspertów, którzy analizują rynek i potrzeby zmieniającego się świata. Współpracujemy tylko z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi które cechuje stabilność i rozwój.

Dokonując selekcji i wybierając ubezpieczenia NNW na SzkolnaPolisa.PL, porównaliśmy jeden z najważniejszych elementów, czyli sumę ubezpieczenia przy urazach, porównaliśmy stawkę za 1% uszczerbku na zdrowiu. Wybraliśmy dla Was takie warianty, które mają największe odszkodowanie za pobyt w szpitalu, które działają w Polsce i zagranicą, które chronią Wasze dzieci 24 godziny na dobę, nie tylko w przedszkolu, szkole, czy na uniwersytecie.

Nasi specjaliści mają szerokie doświadczenie i jak tylko zajdzie taka potrzeba, pomogą dobrać produkt, który spełni Wasze oczekiwania. To dla Was analizujemy produkty i rekomendujemy te, które są naprawdę wartościowe. Postaw na SzkolnąPolisę i wybierz mądrze.

SzkolnaPolisa.PL jest marką należącą do Mentor Ubezpieczenia Indywidualne sp. z o.o., która działa na rynku ubezpieczeń od 2004 r i w swojej ofercie posiada praktycznie każde ubezpieczenie.

Więcej informacji na stronie www.mentorui.pl.

Stowarzyszenie Horyzont Pro

Od 2006 r. zajmuje się szerzeniem wiedzy z zakresu ubezpieczeń, stoi na straży optymalizacji warunków ubezpieczeń oraz zabezpieczenia społecznego dla Członków Stowarzyszenia.

Pierwszy cel realizuje poprzez prowadzenie szkoleń i wspieranie prac badawczych, w tym publikacji. Drugi zaś poprzez stworzenie swoim Członkom dostępu do specjalnych programów ubezpieczeń, charakteryzujących się szerokim zakresem ochrony.

Po więcej informacji zajrzyj na: horyzont-pro.pl

SzkolnaPolisa.PL
Mentor Ubezpieczenia Indywidualne sp. z o.o.
ul. Szosa Chełmińska 177 - 181, 87 - 100 Toruń

NIP: 899-249-61-02, REGON: 932964825,
KRS: 0000188502,
kapital zakładowy w pełni opłacony: 267 750,00 zł

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia