RejestracjaZakładając konto, akceptujesz treść Regulaminu oraz przyjmujesz do wiadomości treść dokumentu Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Mentor - Ubezpieczenia Indywidualne sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umożliwienia wglądu do umów ubezpieczenia zawartych z poziomu serwisu SzkolnaPolisa.PL oraz odpowiadających im płatności. Dane takie jak imię, nazwisko i telefon będą przez nas przetwarzane wyłącznie w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie ofert ubezpieczeń przez telefon.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (email, telefon) w celu przedstawiania ofert ubezpieczeń oraz badania potrzeb i opinii za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail, SMS, MMS).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (telefon, imię i nazwisko) w celu przedstawiania ofert ubezpieczeń oraz badania potrzeb i opinii za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR).
Administratorem danych osobowych jest Mentor – Ubezpieczenia Indywidualne sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Szosa Chełmińska 177-181, 87-100 Toruń.
© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia