Ubezpieczenia NNW w pigułce

NNW szkolne i polisa turystyczna w czasie wakacji

autor:
,

Wakacje coraz bliżej, wiele osób od dawna ma zarezerwowane wczasy dla całej rodziny, inni rodzice dopiero zaczną szukać oferty. Jak pokazują statystyki wyszukiwań zdecydowana większość z nas swój urlop chce spędzić poza miejscem zamieszkania. O tym, jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo bez względu na to, czy wyjeżdżasz zagranicę, czy zostajesz w Polsce dowiesz się czytając ten artykuł.

przeczytaj

Ubezpieczenie w czasie wakacji

autor:
,

Twoje dziecko ma wykupione ubezpieczenie szkolne, a wypadek zdarzył się w domu lub na wakacjach? Dobra polisa chroni przez 24 h na dobę, także poza lekcjami. Podczas wyboru ubezpieczenia dla dziecka bardzo ważny jest więc jego zakres.

przeczytaj

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia NNW dla dziecka

autor:
,

Każde dziecko narażone jest na wypadki, czy zachorowania. Ubezpieczenie pozwala na otrzymanie pomocy w razie wystąpienia któregoś z tych zdarzeń. Jak porównywać oferty, by wybrać tę najkorzystniejszą? Zebraliśmy dla Ciebie 10 przydatnych wskazówek.

przeczytaj

Ubezpieczenie szkolne online

autor:
,

Dużo mówi się ostatnio o planowanych zmianach w prawie oświatowym. Mają one wpłynąć na możliwości decydowania przez dyrektorów szkół o tym, jakie organizacje mogą przekroczyć próg szkoły. Być może agenci ubezpieczeń także nie będą mogli realizować sprzedaży w dotychczasowy sposób. 

przeczytaj

Szkolna Polisa działa cały rok

autor:
,

Mamy wiosnę, dzieci chętniej będą bawić się na zewnątrz, zacznie się też sezon na zawody międzyszkolne, wycieczki zorganizowane i samodzielne wyprawy, np. rowerowe. Wzrasta więc ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń kończących się, m.in. urazami, czy koniecznością spędzenia przez malucha kilku dni w szpitalu. Dlatego warto zastanowić się nad dodatkową ochroną dla swojego dziecka.

przeczytaj

Szkolna Polisa

autor:
,

Zdecydowana większość rodziców decyduje się na kupno polisy dla swojego dziecka na początku roku szkolnego. Stąd właśnie nazwa "szkolna polisa".
Nazywa się tak też nasza strona internetowa, mimo że zakupu ubezpieczenia dla dziecka można na niej dokonać przez cały rok, a ochroną obejmujemy dziecko bez względu na to, czy przebywa w szkole, czy poza nią.

przeczytaj
© 2019 - 2022 Mentor Ubezpieczenia