Ubezpieczenia NNW w pigułce

Na co zwrócić uwagę w NNW Dziecka? Czyli o pobycie w szpitalu

autor:
,

Przed zakupem NNW Dziecka zastanawiamy się często co w sytuacji, gdy w wyniku zachorowania lub wypadku moje dziecko trafi do szpitala? Czy będzie mnie stać na pokrycie wszystkich kosztów związanych z zachorowaniem dziecka lub gdy ulegnie ono wypadkowi? Właśnie z tego powodu pobyt w szpitalu jest tak istotny.

przeczytaj

Jakie powinny być ubezpieczenia szkolne

autor:
,

Z początkiem roku szkolnego wielu rodziców dostaje ze szkoły informację na temat wybranego ubezpieczenia dla ich dzieci. Trzeba wiedzieć, że takie ubezpieczenie jest w pełni dobrowolne, i nikt nie może nam narzucić abyśmy je wykupili. Co więcej, zwykle ubezpieczenia oferowane przez szkoły nie są satysfakcjonujące. Często suma ubezpieczenia i co za tym idzie procent uszczerbku na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku jest bardzo mały.

przeczytaj

Co to jest ubezpieczenie NNW?

autor:
,

Każdy z nas pewnie słyszał o ubezpieczeniu NNW. Co to dokładnie jest ? Czy muszę skorzystać z takiego ubezpieczenia ? Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

przeczytaj

Ubezpieczenie NNW dla dziecka z Ukrainy.

autor:
,

Dzięki polisie NNW ( Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) rodzice zapewniają ochronę ubezpieczeniową swoim dzieciom zarówno w szkole, jak i poza jej terenem. Zakupu można dokonać dla każdego dziecka uczęszczającego do szkoły w Polsce, bez względu na jego narodowość. 

przeczytaj

Assistance w szkolnej polisie

autor:
,

Assistance jak sama nazwa wskazuje to wsparcie. Mimo że większości nas kojarzy się z ubezpieczeniem auta jest ono dodawane obecnie do większości polis. Oczywiście w każdej z nich zakres jest dostosowany do specyfiki konkretnego ubezpieczenia. Assistance zawiera dodatki, które mogą być przydatne w trakcie trwania polisy ubezpieczeniowej. W przypadku szkolnego NNW przydaje się bardzo często.

przeczytaj

Wyczynowe uprawianie sportu

autor:
,

Wyczynowo, czyli jak? Uprawiamy sport, gdy chcemy poprawić swój stan zdrowia, kondycję, wygląd lub porywalizować z innymi. Potocznie o wyczynowości mówimy wówczas, gdy w grę wchodzą też ryzyko oraz aspekty wizualne.

przeczytaj
© 2019 - 2023 Mentor Ubezpieczenia