Ubezpieczenia NNW w pigułce

Wyczynowe uprawianie sportu

autor:
,

Wyczynowo, czyli jak? Uprawiamy sport, gdy chcemy poprawić swój stan zdrowia, kondycję, wygląd lub porywalizować z innymi. Potocznie o wyczynowości mówimy wówczas, gdy w grę wchodzą też ryzyko oraz aspekty wizualne.

przeczytaj

Ubezpieczenie oferowane przez przedszkola, szkoły, czy warto?

autor:
,

Czy ubezpieczenie proponowane przez dyrekcję placówek oświatowych, szkół czy przedszkoli są wartościowe? Czy obejmują one to co dla nas rodziców jest najbardziej istotne? Czy suma ubezpieczenia daje nam poczucie bezpieczeństwa w przypadku nieszczęśliwego wypadku?

przeczytaj

Ubezpieczenie, czy to w ogóle jest potrzebne?

autor:
,

Ubezpieczamy się, czy nie? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Czy to w ogóle jest potrzebne. Dlaczego się nie ubezpieczamy?

przeczytaj

Bezpieczne ferie

autor:
,

Już rozpoczęły się w pierwszych województwach ferie zimowe. Dzieci mogą odpocząć od nauki i obowiązków szkolnych. Spędzając czas w domu marzą pewnie o wyjeździe na ferie. Właśnie o tym, jak zorganizować dziecku czas i zapewnić bezpieczeństwo dziś opowiemy.

przeczytaj

Ubezpieczenie NNW przedszkolaka

autor:
,

Ochroną ubezpieczeniową można objąć dziecko już w chwili jego narodzin. Do wypadków z udziałem dzieci może dojść wszędzie. Szczególnie podczas pobytu w grupie rówieśników w żłobkach, czy przedszkolach. 

przeczytaj

Kilkoro dzieci na jednej polisie

autor:
,

Masz dwoje i więcej dzieci w różnym wieku? Chcesz ubezpieczyć jednocześnie przedszkolaka, ucznia i studenta? Szukasz polisy dla niemowlaka, jego siostry i brata? Możesz to zrobić na jednej polisie.

przeczytaj
© 2019 - 2023 Mentor Ubezpieczenia