Ubezpieczenia NNW w pigułce

Pobyt w szpitalu

autor:
,

Pobyt dziecka w szpitalu to doświadczenie bolesne i nieprzyjemne, czasami jednak nie sposób go uniknąć. Jak dobrać ubezpieczenie dla dziecka, by gwarantowało ono pomoc w razie hospitalizacji ? Na co zwrócić uwagę, by mieć pewność, że także po opuszczeniu sali szpitalnej będziesz w stanie wykupić niezbędne pomoce, leki, czy sprzęt do rehabilitacji? Odpowiedzi udzielamy w tym wpisie.

przeczytaj

Oparzenia u dziecka

autor:
,

Miejscem, gdzie najczęściej dochodzi do oparzeń wśród dzieci, których rodzice zgłaszają szkody, jest dom. Co jako rodzic możesz zrobić, by udzielić pierwszej pomocy dziecku? Kiedy powinniśmy zachować szczególną ostrożność, by zapobiec poparzeniu? Przeczytaj i dowiedz się, jak reagować i zabezpieczyć swoje dziecko przed poparzeniami.

przeczytaj

SzkolnaPolisa.PL w pigułce

autor:
,

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o ubezpieczeniu NNW Dziecka na stronie SzkolnaPolisa.PL, zapraszamy do lektury.

przeczytaj

Studencie, ubezpiecz się !!!

autor:
,

Jesteś aktywnym sportowo studentem, planujesz łączyć studia z pracą, a może wybierasz kierunek, na którym ubezpieczenie jest wymagane w trakcie praktyk, czy stażu? Sprawdź jakie masz możliwości. SzkolnaPolisa.PL obejmuje ochroną uczących się do 25 r.ż.

przeczytaj

NNW Dziecka w czasie wycieczki

autor:
,

Ubezpieczenie NNW Dziecka kupione na SzkolnaPolisa.PL obejmuje dzieci ochroną 24h/dobę w szkole i poza nią, także w trakcie wycieczek. Sprawdź, co jeszcze zagwarantujesz dziecku poprzez wybór jednego z wariantów na naszej stronie.

przeczytaj

Hejt Stop

autor:
,

W podstawowym zakresie SzkolnaPolisa.PL w tym roku dodaliśmy Hejt Stop. Zgodnie z definicją jest to organizacja i pokrycie kosztów zdalnego świadczenia Ubezpieczonemu usług pomocy informatycznej, pomocy psychologicznej, pomocy prawnej. Dziś opowiemy co to oznacza i w jakim zakresie chronione jest dziecko.

przeczytaj
© 2019 - 2022 Mentor Ubezpieczenia