autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Narodziny dziecka to cudowny moment w życiu każdego rodzica, ale i początek trosk o życie i zdrowie maluszka. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zapewnić ochronę swojego potomka od pierwszych dni życia oraz co powinna zawierać polisa ubezpieczeniowa, zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

NNW dla niemowlaka 

Po urodzeniu dziecka otrzymasz zapewne wypłatę z ubezpieczenia grupowego w pracy. Pozwoli ono pokryć pierwsze wydatki. Rodzą się jednak pytania:
Co w sytuacji, gdy dojdzie do nieszczęśliwego wypadku ?

Skąd rodzice mogą otrzymać środki ? 

W takiej sytuacji najlepsze rozwiązanie to NNW dziecka, które ochroni m.in. przed wydatkami związanymi z rehabilitacją, czy opieką medyczną po wypadku. 

Co jest ważne w NNW dla niemowlaka 

Rodzice samodzielnie wybierając wariant decydują, jakim zakresem chcą objąć swoje dziecko. Bardzo przydatne, w opinii naszych Klientów, jest assistance z wizytami pielęgniarki, transportem między placówkami oraz zwrotem kosztów nabycia pomocy medycznych wydawanych na receptę. 
Ubezpieczenie NNW noworodka daje rodzicom możliwość przebywania ze swoją pociechą bez trosk o środki finansowe, niezbędne podczas rekonwalescencji i powrotu malucha do zdrowia. Zapewnia ono:
•    Zwrot kosztów leczenia, pobytu w szpitalu, leków, rehabilitacji, konsultacji medycznych,
•    Transport między placówkami medycznymi, 
•    Dodatkową opiekę medyczną i wiele innych. Dokładny zakres sprawdź

Dlaczego warto kupić NNW dla niemowlaka 

Ubezpiecz dziecko od pierwszych dni życia, otrzymasz wsparcie finansowe. Dzięki temu w sytuacji, gdy niezbędny będzie pobyt w szpitalu w wyniku NW Twojego dziecka, będziesz w stanie zapewnić mu niezbędną opiekę. W takich chwilach ważna jest obecność rodziców przy dziecku, bez stresu o finanse i formalności. 
Zagwarantuj więc sobie pewność, że w razie nieszczęśliwego wypadku, czy choroby dziecka otrzymasz niezbędną pomoc finansową. 
Polisa zawarta na niemowlaka powinna być aktywna w momencie jego narodzin. Obejmuje ona maluszka ochroną przed skutkami nieszczęśliwych wypadków przez cały rok, 24h/dobę. Cena ubezpieczenie NNW dla niemowlaka na szkolnapolisa.pl zaczyna się od 34 zł. 

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia