Studia - jak dobrze wykorzystać ten czas


autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Wiele osób kończy studia i ... nie wie, co dalej. Aby okres edukacji był początkiem rozwoju naszej kariery należy mieć pomysł na siebie i znać kilka życiowych prawd, które znajdziecie poniżej.

Zderzenie oczekiwań z rzeczywistością nie musi być bolesne

Studia w Polsce dają często wiedzę teoretyczną, która w połączeniu z praktyką ma sprawić, że absolwent będzie idealnym kandydatem na rynku pracy. Jednak praktyki studenckie trwają krótko, często są źle zorganizowane lub sami studenci załatwiają sobie ich ominięcie. Przez to zostają z powierzchowną wiedzą merytoryczną, której nie potrafią zastosować w praktyce.

Oczywiście nie każdy kierunek studiów daje takie możliwości, np. na uczelniach medycznych, czy studiach inżynierskich praktyki są podstawą edukacji.

Bez względu na to, jaki kierunek studiów wybierasz możesz potrzebować ochrony ubezpieczeniowej, sprawdź.

Praktyka

Warto więc w trakcie studiów poznawać jak najwięcej nowych osób. Po zajęciach zamiast zamykać się w akademiku znajdź aktywność, która będzie rozwijała Twoje umiejętności.  

W każdej niemalże pracy i na większości stanowisk niezbędne są umiejętności komunikacyjne. Także w życiu codziennym łatwiej jest wynegocjować korzystniejsze warunki, czy ustalić zasady w grupie, jeśli znamy podstawowe umiejętności miękkie. Im więcej wartościowych kontaktów nawiążesz, tym większa szansa, że w przyszłości będziesz mieć do kogo udać się po pomoc, czy dostać się dzięki komuś znajomemu do osoby lub instytucji, która może otworzyć Ci drogę do sukcesu.

Warto zacząć już teraz i małymi kroczkami zyskiwać coraz więcej znajomych, którzy będą postrzegać Cię jako osobę przedsiębiorczą, zaradną oraz posiadającą wiedzę na interesujący ich temat.

Jak to zrobić ?

A więc, zgodnie powyższym akapitem…praktyka. Wejdź na stronę https://szkolnapolisa.pl/wspolpraca zaloguj się, otrzymasz kod, który następnie możesz przekazywać znajomym: osobiście, w mediach społecznościowych, na forach, czy innymi znanymi Ci metodami. Każdy z nich otrzyma 15% rabatu, a Ty dostaniesz 10% każdej zawartej w ten sposób polisy.

Proste ? Bardzo, a jak skuteczne.

Jeśli znajomi przekażą Twój kod dalej, zyskujesz nie tylko punkty, które wypłacisz w dowolnej chwili, ale także…rozpoznawalność. Im więcej osób będzie Cię znało i kojarzyło z projektem o wypracowanej na rynku renomie, tym większa szansa, że wzrośnie Twój autorytet.

Co więcej, by przekonać znajomych do wykorzystania swojego kodu nauczysz się autoprezentacji. Mimo że wszystkie niezbędne materiały do promowania kodu znajdziesz w panelu klienta, to jak je zaprezentujesz zależy od Twojej inwencji twórczej, a sam wiesz najlepiej jak dużą rolę współczesny pracodawca przywiązuje do kreatywności.

Im więcej osób zawrze ubezpieczenie korzystając z Twojego kodu, tym lepiej. Jeśli jego promocję zorganizujesz tak, by zachęcać znajomych „przy okazji” wypracujesz umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy. Dzięki temu nie zmarnujesz ani minuty, a zyskasz znajomości i kolejne punkty do wypłaty. Rozwój zawodowy kształtuje się z czasem, to w jakim tempie, zależy od Ciebie. Dlatego ćwicz również rozwijanie sieci kontaktów, tak byś później mógł szlifować tę umiejętność w pracy i osiągać coraz wyższe wyniki.

Kod promujesz w Social Mediach, znajomi zawierają ubezpieczenie online, a punkty są na Twoim koncie. Współcześnie wiele aktywności przenosi się do sieci, z tego powodu tak istotny jest networking. Stworzenie sobie sieci wirtualnych kontaktów dziś z pewnością może być bardzo przydatne w Twoim zawodowym życiu. Należysz do grupy Fb zrzeszającej fanów Star Wars lub wymieniającej się zdjęciami kotów ? Wykorzystaj to, by nawiązać nowe znajomości, zaproponuj skorzystanie z kodu.

Z wszystkimi pytaniami dotyczącymi ubezpieczeń i ich zawierania Twoi znajomi będą zwracać się do nas. Ty także możesz ich odsyłać na stronę lub infolinię, zajmujesz się jedynie przekazaniem swojego kodu i …liczeniem punktów.

Spróbuj https://szkolnapolisa.pl/wspolpraca , nic nie ryzykujesz, a nauczyć się i zyskać możesz bardzo dużo.

 

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia