Jaką polisę dla dziecka wybrać po powrocie z nauki zdalnej?


autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Do końca maja uczniowie większości szkół wrócą do nauki stacjonarnej. Wiąże się to zarówno z radością z kontaktu bezpośredniego z rówieśnikami i nauczycielami, ale i z obawą o swoje zdrowie. Dlatego rozszerzyliśmy zakres ubezpieczeń szkolnych NNW o zdarzenia związane z covid-19.

Posiadamy oferty dwóch towarzystw ubezpieczeń, by dać Państwu komfort wyboru. Dzięki temu mogą Państwo dobrać rozwiązanie dostosowane indywidualnie do potrzeb swojego dziecka. Szczegóły zakresu znajdą Państwo https://szkolnapolisa.pl/#variants

Co ważne, spośród 7 wariantów można indywidualnie dopasować zakres ochrony oraz wysokość składek. Standardowe ubezpieczenie proponowane w szkołach jest bardzo okrojone, więc rodzice często dopłacają, by je rozszerzyć. Dzięki dobranemu wariantowi pełen zakres ochrony znajdzie się w podstawie bez konieczności rozszerzania.


Niższa cena, szerszy zakres ubezpieczenia NNW dla dzieci

Zawsze pobyt dziecka w szkole związany był z ryzykiem, że przydarzy się nieszczęśliwy wypadek. Obecnie ryzyko jest większe, wiąże się bowiem także z panującą pandemią. Przebywając w gronie kilkudziesięciu osób, z których większość jest niezaszczepiona ryzyko zarażenia Covid-19 jest duże. Dlatego nasz zakres ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży obejmuje pobyt Ubezpieczonego w szpitalu w wyniku zachorowania na COVID-19 wywołany wirusem SARS-CoV-2. Dodatkowo po wpisaniu kodu rabatowego cena obniży się o 15%.

Zawrzeć polisę można w kilku prostych krokach:

  1. Wybierz najkorzystniejszy dla siebie wariant klikając tu https://szkolnapolisa.pl/#variants
  2. W polu kod rabatowy automatycznie nalicza się dla Ciebie rabat.
  3. Jeśli rabat się nie naliczył, skontaktuj się z nami pod 48 56 642 41 87, a otrzymasz 15% rabatu
  4. Kliknij „przelicz składki”
  5. Uzupełnij dane i wskaż opcje płatności
  6. Po opłaceniu składki na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zawarcia ubezpieczenia.
© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia