Ubezpieczenie NNW przedszkolaka


autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Ochroną ubezpieczeniową można objąć dziecko już w chwili jego narodzin. Do wypadków z udziałem dzieci może dojść wszędzie. Szczególnie podczas pobytu w grupie rówieśników w żłobkach, czy przedszkolach. 

Co obejmuje ubezpieczenie przedszkolaka?

NNW dziecka w wieku przedszkolnym przede wszystkim ma zapewnić ochronę finansową w razie nieszczęśliwego wypadku, czy poważnej choroby. 

Na SzkolnaPolisa.PL obejmujemy ochroną ponad 400 urazów oraz uszczerbków, m.in. ran skóry, złamań, wstrząśnienia mózgu, czy utrata zębów stałych.

Dodatkowo w zakres polisy wchodzą:

•     Pobyt w szpitalu 
•    Koszt nabycia wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie - oraz kosztu zakupu - lub naprawy okularów lub aparatu słuchowego, uszkodzonych w wyniku NW
•    Koszty leczenia stomatologicznego
•    Pogryzienie przez psa
•    Pokąsanie, ukąszenie/użądlenie
•    Ukąszenie przez kleszcza
•    Oparzenia 
•    Odmrożenia
i wiele innych możliwych, trudnych do przewidzenia zdarzeń

Rodzice w sytuacji nieszczęśliwego wypadku lub choroby dziecka mają zapewnioną pomoc finansową przy zakupie niezbędnych leków, rehabilitacji, itp. 

Gdzie działa NNW przedszkolaka

Co istotnie dziecko w wieku przedszkolnym objęte jest ochroną nie tylko w placówce, ale także w domu, w czasie wakacji, czy na dodatkowych zajęciach. Polisa działa 24h/dobę. 

Ubezpieczenie przedszkolaka jest dobrowolne, jednak z pewnością warto rozważyć jego zakup, aby zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo zarówno na terenie przedszkola, jak i poza nim. 

Ubezpieczenie NNW dziecka w przedszkolu 

Przedszkola czasami proponują grupowe ubezpieczenia dla wszystkich podopiecznych. Przed skorzystaniem z takiej oferty warto zweryfikować jej zakres, ponieważ bardzo często są to polisy o wąskim zakresie, a składce porównywalnej lub wyższej od polis, które możesz samodzielnie kupić online, nawet w tym samym towarzystwie. Warto więc poprosić wychowawcę o szczegóły oferty i porównać ją z zakresem na szkolnapolisa.pl 

Wykupienie polisy NNW w przedszkolu nie jest dużym wydatkiem, ceny zaczynają się od 35 zł/rok. Warto więc porównać zakresy polis i wybrać najkorzystniejsze dla naszego dziecka. Sprawdź sam Kliknij

Na temat NNW w żłobku przeczytasz w wcześniejszym wpisie na naszym Blogu.
Skorzystaj z naszego kodu rabatowego i zyskaj 15% rabatu. Skontaktuj się z nami pod +48 56 642 41 87

 

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia