autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Zdecydowana większość rodziców decyduje się na kupno polisy dla swojego dziecka na początku roku szkolnego. Stąd właśnie nazwa "szkolna polisa".
Nazywa się tak też nasza strona internetowa, mimo że zakupu ubezpieczenia dla dziecka można na niej dokonać przez cały rok, a ochroną obejmujemy dziecko bez względu na to, czy przebywa w szkole, czy poza nią.

Szkolna polisa obejmuje ochroną dziecko od pierwszych dni po urodzeniu do zakończenia edukacji, czyli aż do 25 roku życia. 

Dlatego posiadamy różne warianty, aby zarówno dla niemowlaka, ucznia i studenta można było dobrać najkorzystniejszy zakres. 

Każdy rodzic dokonując zakupu zwraca uwagę na to, by warunki ubezpieczenia były jasne, a składka przystępna, jednak wybór wariantu uzależniony jest przede wszystkim od indywidualnych potrzeb dziecka. 

Przed zakupem warto przemyśleć, czy dziecko:
1.    Będzie chodzić na zajęcia dodatkowe i co na tych zajęciach będzie się działo ? 
Może warto rozważyć wariant o wyższych sumach ubezpieczenia. 

2.    Uprawia sport i jak bardzo narażone jest na kontuzje ? 
W zakresie mamy wyczynowe uprawianie sportu

3.    Ma możliwość skorzystania z pomocy rehabilitanta, czy bezpłatnych korepetycji jeśli zdarzy się NW ? 
W podstawowym zakresie szkolnejpolisy zawarte są obie te usługi. 

4.    Często przebywa w towarzystwie zwierząt ? 
Ubezpieczenie obejmuje także pogryzienie przez psa, ukąszenie, użądlenie, zarażenie toksoplazmozą, bąblowicą, wścieklizną oraz boreliozą. 

Nieszczęśliwy wypadek może przydarzyć się wszędzie, jednak znając temperament i tryb życia dziecka można dobrać ochronę, która zapewni pomoc w razie najbardziej prawdopodobnych zdarzeń.

Jednocześnie polisa zawierać może w zakresie takie zdarzenia, których żaden rodzic się nie spodziewa, jak np. poważne zachorowanie dziecka. 

Szkolna Polisa jest tak skonstruowana, aby każdy rodzic mógł zarówno skorzystać z ochrony na wypadek ryzyk podstawowych, np. pobyt w szpitalu, jak i indywidualnie dobranych do potrzeb swojego dziecka. 

Dzieci mają niespożytą energię, pochłonięte zabawą nie zawsze zachowują środki ostrożności. Wypadek zawsze jest zdarzeniem nagłym i nieplanowanym, jednak jako świadomy rodzic możesz wcześniej przygotować się na jego konsekwencje. 

Wejdź na https://szkolnapolisa.pl/#variants i dobierz wariant najkorzystniejszy dla Twojego dziecka. 

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia