Nieszczęśliwe wypadki, jak często się zdarzają?

Nieszczęśliwe wypadki zdarzają się każdego dnia, nawet nie zdajemy sobie sprawy jak często. Słowo wypadek często kojarzy się nam z wypadkiem samochodowym. To oczywiście prawda, ale najwięcej wypadków zdarza się niestety w naszych domach. Nie każdy kończy się tragicznie, ale każdy był nieszczęśliwym wydarzeniem, które nas lub naszych bliskich spotkało.

czytaj dalej »
Ubezpieczenie szkolne NNW, na jakie świadczenia można liczyć?

Coraz częściej świadomie podejmujemy decyzję i wykupujemy ubezpieczenie szkolne NNW dla naszych dzieci. Wiek przedszkolny czy szkolny charakteryzuje się wzmożoną aktywnością dzieci i o wypadek nie trudno. A czy wiemy na jakie świadczenia możemy liczyć?

czytaj dalej »
Ubezpieczenie, czy to w ogóle jest potrzebne?

Ubezpieczamy się czy nie? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Czy to w ogóle jest potrzebne. Dlaczego się nie ubezpieczamy?

czytaj dalej »
Co to jest ubezpieczenie NNW?

Każdy z nas pewnie nie jeden raz słyszał coś o ubezpieczeniu NNW. Ale co to dokładnie jest i czy powinienem a być może muszę, skorzystać z takiego ubezpieczenia.

czytaj dalej »
Ubezpieczenie szkolne NNW

Wiek dziecięcy charakteryzuje się przede wszystkim wzmożoną aktywnością fizyczną, a więc nietrudno o wypadek czy uraz. Ubezpieczenie szkolne nnw daje nam poczucie komfortu, że w przypadku jakiegoś nieszczęśliwego wypadku zostanie nam wypłacone odszkodowanie.

czytaj dalej »
Na jaką sumę warto się ubezpieczyć?

To pytanie zadaje sobie bardzo wielu z nas. Od naszego wyboru zależy czy ubezpieczenie faktycznie zrekompensuje nam możliwy uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku czy będzie tylko nieznacznym dodatkiem.

czytaj dalej »
Ubezpieczenie oferowane przez przedszkola, szkoły, czy warto?

Czy ubezpieczenie proponowane przez dyrekcję placówek oświatowych, szkół czy przedszkoli są wartościowe? Czy obejmują one to co dla nas rodziców jest najbardziej istotne? Czy suma ubezpieczenia daje nam poczucie bezpieczeństwa w przypadku nieszczęśliwego wypadku?

czytaj dalej »