Kącik Rodzica - autorzy

Dominika Suszyło

Absolwentka studiów psychologicznych na uczelni SWPS we Wrocławiu, a także dogoteraputa.

dowiedz się więcej

Edyta Kielasińska

Logopeda, pedagog specjalny, terapeuta miofunkcjonalny oraz terapeuta ręki.

dowiedz się więcej

Elżbieta Pawłowska

Pedagog terapeuta z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

dowiedz się więcej

Ewelina Breńska

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku psychologia (specjalność kliniczna i zdrowia) na Uniwersytecie humanistycznym SWPS w Sopocie.

dowiedz się więcej

Joanna Piotrowska

Dietetyk kliniczny oraz psychodietetyk. Ukończyła studia licencjackie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Bytomiu oraz magisterskie na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

dowiedz się więcej

Joanna Sołtysik-Kowalska

Psycholog, psychoterapeutka.Z wykształcenia jest psycholożką, ukończyła pięcioletnie studia magisterskie. W Krakowskim Centrum Psychodynamicznym odbyła dwuletnie Studium Socjoterapii Dzieci i Młodzież

dowiedz się więcej

Justyna Pogorzelska

Specjalista fizjoterapii, doktor nauk o zdrowiu. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

dowiedz się więcej

Kinga Barańska

Pedagog specjalny. Terapeutka pedagogiczna. Pracuje w szkole podstawowej i ponadpodstawowej. Zajmuje się edukacją dzieci z trudnościami w uczeniu się, czytaniu i pisaniu, emocjonalnymi czy w relacjach

dowiedz się więcej

Małgorzata Ptak

Dietetyk kliniczny, prowadzi własny gabinet dietetyczny. Pracuje z pacjentami o różnych jednostkach chorobowych. Jest również członkiem zespołu terapeutycznego w poradni Diabetologicznej.

dowiedz się więcej

Maria Nowak

Właścicielka poradni dietetycznej Zdrowie od kuchni. Prowadzi konsultacje indywidualne online i z dojazdem. Zajmuje się też organizacją warsztatów zdrowego żywienia.

dowiedz się więcej

Urszula Łaba

Psycholog ze specjalnością z psychologii klinicznej. Doświadczenie zdobywa prowadząc dwa gabinety psychologiczne, a także pracując jako biegła sądowa w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich.

dowiedz się więcej
© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia