autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Pobyt dziecka w szpitalu to doświadczenie bolesne i nieprzyjemne, czasami jednak nie sposób go uniknąć. Jak dobrać ubezpieczenie dla dziecka, by gwarantowało ono pomoc w razie hospitalizacji ? Na co zwrócić uwagę, by mieć pewność, że także po opuszczeniu sali szpitalnej będziesz w stanie wykupić niezbędne pomoce, leki, czy sprzęt do rehabilitacji ? Odpowiedzi udzielamy w tym wpisie.

Zakres ubezpieczenia

Pobyt w szpitalu musi znaleźć się w podstawie każdego dobrego ubezpieczenia NNW. Warto jednak porównać wysokość świadczeń zanim wybierzemy polisę dla dziecka. Stawki zależą od towarzystw ubezpieczeniowych. Śledzimy oferty konkurencji i naszą przygotowaliśmy tak, by zaproponować najkorzystniejsze warunki związane z pobytem w szpitalu.

Jeśli odpowiednio ubezpieczysz swoje dziecko dostanie ono odszkodowanie za pobyt w szpitalu. Wysokość świadczenia to aspekt, który z pewnością warto przeanalizować zanim podejmiesz decyzję o wyborze polisy. Jest to ryzyko, z którego wypłaty zdarzają się bardzo często, dlatego zdecydowaliśmy się na wyższe, niż u konkurencji świadczenia. Dzięki temu jeśli dojdzie do konieczności pobytu w szpitalu będziesz w stanie zapewnić dziecku wszystko, co niezbędne do powrotu do zdrowia.

Wysokość świadczenia

Podstawą ubezpieczenia NNW jest pobyt w szpitalu. Większość ryzyk zawartych w polisie wiążę się z koniecznością spędzenia kilku co najmniej dni na sali szpitalnej. Dlatego u nas pobyt w szpitalu jest już w podstawie ubezpieczenia. Nie wymaga dodatkowych rozszerzeń.

Bez względu, czy hospitalizacja jest następstwem nieszczęśliwego wypadku, czy też choroby, obejmujemy dziecko ochroną.  

Warto wiedzieć

Wypłata odszkodowania obejmuje nie tylko sam pobyt w szpitalu, ale dodatkowo koszty nabycia wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie i sprzętu rehabilitacyjnego.

Co więcej, w zakresie mamy także pomoc po okresie hospitalizacji. Rehabilitacja, pokrycie kosztów leczenia oraz konsultacji lekarskich są bardzo często potrzebne po wyjściu ze szpitala. Sprawdź szczegóły i upewnij się, że Twoje dziecko jest zabezpieczone w razie wypadku lub choroby.

© 2019 - 2022 Mentor Ubezpieczenia