Kilkoro dzieci na jednej polisie


autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Masz dwoje i więcej dzieci w różnym wieku? Chcesz ubezpieczyć jednocześnie przedszkolaka, ucznia i studenta? Szukasz polisy dla niemowlaka, jego siostry i brata? Możesz to zrobić na jednej polisie.

Większość naszych klientów posiada więcej niż jedno dziecko. Dlatego u nas ubezpieczyć można wszystkie dzieci na jednej polisie. Dzięki temu oszczędzając czas zyskujesz pewność, że Twoje dziecko jest chronione.

Jak to zrobić?

Wystarczy, że podczas zawierania ubezpieczenia w polu” Osoby ubezpieczone” klikniesz „dodaj kolejne dziecko”. Dodać można dziecko bez względu na wiek. Jeśli chcesz objąć je tym samym zakresem ubezpieczenia po prostu wpisujesz dane kolejnych dzieci. Imiona, nazwiska i pesele to jedyne informacje jakie są potrzebne. To Ty wybierasz, którego wariantu potrzebują Twoje dzieci. Dzięki temu, że ubezpieczasz wszystkie dzieci razem oszczędzasz czas, tym bardziej, że polisę wyślemy Ci na mail.

Dlaczego warto zawrzeć ubezpieczenie szkolne?

Nieszczęśliwy wypadek może zdarzyć się wszędzie, dlatego chronimy Twoje dzieci 24h/dobę. Jeśli Twoje dziecko uprawia sport wyczynowy, tym bardziej warto zabezpieczyć je przed następstwami wszelkiego rodzaju zdarzeń z tym związanych, u nas taka ochrona jest we wszystkich wariantach.  O tym, że wyczynowe uprawianie sportu mamy w cenie ubezpieczenia NNW piszemy także w poście o treningach w klubie sportowym.Twoje dziecko będzie objęte ochroną nie tylko w szkole, ale także poza nią, przez cały rok, również w wakacje i na czas ferii. Szeroki zakres naszego ubezpieczenia jest gwarantem bezpieczeństwa dzieci od następstw większości zagrożeń, jakie mogą je spotkać. Sprawdź szczegóły naszej oferty ubezpieczeń https://szkolnapolisa.pl/#variants

Jak zawrzeć ubezpieczenie szkolne?

Prosto. W kilku krokach i online.

  1. Wybierasz wariant spośród 7 dostępnych
  2. Wypełniasz wniosek – w sekcji płatnik składki swoje dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania, mail, numer telefonu i pesel oraz dane dzieci. Klikasz przejdź dalej.
  3. Przechodzisz do podsumowania, gdzie widzisz warunki zawartej polisy. Potwierdzam poprawność danych i kupuję ubezpieczenie, a następnie opłacasz składkę.
  4. Polisę otrzymujesz na mail.

W razie pytań, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy. 

 

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia