Ubezpieczenie w czasie wakacji


autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Twoje dziecko ma wykupione ubezpieczenie szkolne, a wypadek zdarzył się w domu lub na wakacjach? Dobra polisa chroni przez 24 h na dobę, także poza lekcjami. Podczas wyboru ubezpieczenia dla dziecka bardzo ważny jest więc jego zakres.

Wypadki wśród dzieci zdarzyć mogą się wszędzie, nie tylko w szkole, dlatego istotne jest, by ochrona była jak najszersza. Tym bardziej dziś, gdy nie wiadomo, czy w kolejnym roku szkolnym znów nauka będzie prowadzona zdalnie, a za bezpieczeństwo dzieci w domu odpowiadać będzie rodzic.

Przed sezonem wakacyjnym otrzymujemy zapytania od rodziców chcących rozszerzyć zawarte w szkole polisy np. o wyczynowe uprawianie sportu, czy użądlenie. Te i wiele innych zdarzeń znajdują się w pakiecie podstawowym naszej oferty.

Warto więc wybrać takie rozwiązanie, które już w podstawie zawiera jak najwięcej możliwości. Wówczas bez dopłacania zabezpieczysz dziecko szerzej. Jednocześnie zapłacisz mniej, niż za grupowe ubezpieczenie proponowane w szkole + dokupowane rozszerzenia.

Polisa z szerszym zakresem bardzo często okazuje się tańsza, niż ta wykupiona grupowo w szkole. Dzięki temu, że obejmuje więcej możliwych zdarzeń rodzice zyskują dodatkową ochronę dla dziecka, jednocześnie oszczędzając.

Ochrona na wyjeździe

Szkolnapolisa.pl obejmuje ochroną także w czasie wakacji i ferii zimowych. Dziecko wyjeżdża na kolonie, czy obóz? Będzie chronione. Wykupujesz dodatkowe ubezpieczenie na czas wyjazdu, bo takie są wymagania organizatorów? W razie wypadku świadczenie będzie wypłacone z dwóch polis.

Co więcej zakres podstawowego ubezpieczenia NNW obejmuje najczęściej tylko nagłe zdarzenia, czyli. np. złamanie, a leczenia już nie. Najlepsza polisa, to ta, która pomaga na każdym etapie. Dlatego szkolnapolisa.pl obejmuje też koszty nabycia wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie, sprzęt rehabilitacyjny, a także koszty samej rehabilitacji.

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia