Ubezpieczenie NNW studenta


autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Zbliża się nowy rok akademicki. Jeśli jesteś studentem lub za chwilę się nim staniesz, przydałoby Ci się ubezpieczenie NNW dostosowane do Twoich potrzeb. Codziennie jesteś narażony na niebezpieczne wypadki, zarówno na uczelni, w akademiku, w domu jak i w drodze na zajęcia.

Życie studenckie zwykle jest dosyć intensywne, nauka, zabawa, podróże, szereg zajęć dodatkowych, uprawianie sportu w klubach sportowych czy akademickich, a nawet prace dorywcze. Nieszczęśliwy wypadek zdarza się nieoczekiwanie. Powstały uraz powoduje najczęściej wyłączenie z aktywności i rehabilitację. Odszkodowanie z polisy pomoże Ci szybciej stanąć na nogi, zorganizować czy opłacić rehabilitację. Dodatkowe pakiety assistance zapewnią ci transport medyczny, a nawet korepetycje.

Ubezpieczenie takie możesz wybrać sam lub skorzystać z oferty prezentowanej na uczelni. Miej jednak świadomość, że grupowa oferta na uczelni zwykle jest ubezpieczeniem z niską sumą ubezpieczenia.


  • Zwróć też uwagę na ważne kwestie związane z wartością za 1% uszczerbku na zdrowiu.
  • Czy za pobyt w szpitalu wypłacane jest świadczenie dzienne już od 1 dnia?
  • Czy towarzystwo ponosi odpowiedzialność, gdy wypadek zdarzył się na przykład w klubie sportowym podczas zajęć, a nie na uczelni?

W okresie pandemii koronawirusa należy przestrzegać reżimu sanitarnego - czyli nosić maseczki, zachować bezpieczny dystans etc. Każdego dnia w Polsce zarażeń jest bardzo dużo. Nie wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe odpowiadają za pobyt w szpitalu z powodu COVID-19.

Sprawdź dobrze zanim wybierzesz. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z naszymi doradcami. Wskażą Tobie odpowiedni wariant ubezpieczenia NNW oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Pełna oferta - aż 7 wariantów ubezpieczenia NNW dla studenta - jest dostępna na stronie SzkolnaPolisa.PL.

Skorzystaj z kodu zniżkowego FBI-15, który uprawnia do 15% rabatu.

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia