Trening w klubie sportowym a NNW szkolne


autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Wszyscy jesteśmy świadomi, że ubezpieczenie szkolne działa w szkole, ale czy takie ubezpieczenie działa również poza szkołą? Według statystyk większość wypadków zdarza się nie w szkołach ale właśnie poza nią, także w domu. Wykupując ubezpieczenie chcielibyśmy, aby działało wszędzie bez wyjątków, aby być pewnym, że w razie niespodziewanego wypadku naszego dziecka będziemy mogli liczyć na odszkodowanie.

Wyobraźmy sobie taką sytuację, w której nasze dziecko trenuje piłkę nożną i podczas zawodów czy treningu zdarza się nieszczęśliwy wypadek. Dziecko podczas zderzenia z  innym zawodnikiem przewraca się i łamie nogę. Kontuzja oczywiście uniemożliwia mu dalszą grę. Czy mając ubezpieczenie szkolne NNW możemy liczyć na odszkodowanie? Młody zawodnik chciałby szybko wyzdrowieć aby móc kontynuować zmagania podczas kolejnych treningów czy zawodów. Będzie potrzebna kosztowna rehabilitacja. Czy rodzic dostanie odszkodowanie w tym przypadku?
Ubzpieczenie oferowane na stronie SzkolnaPolisa.PL ważne jest również wtedy, gdy nasze dziecko wyczynowo uprawia sport. A więc nie ważne czy w szkole, czy w domu, czy w klubie sportowym, takie ubezpieczenie działa wszędzie na terenie naszego kraju, 24 godziny na dobę, nie tylko podczas zajęć lekcyjnych. A to bardzo ważne, pamiętajmy że wypadki zdarzają się wszędzie, a najczęściej poza szkołą.
 

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia