Ubezpieczenie szkolne NNW


autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Wiek dziecięcy charakteryzuje się przede wszystkim wzmożoną aktywnością fizyczną, a więc nietrudno o wypadek czy uraz. Ubezpieczenie szkolne nnw daje nam poczucie komfortu. W przypadku jakiegoś nieszczęśliwego wypadku zostanie nam wypłacone odszkodowanie.

Szkoła to czas wytężonej nauki dla naszych dzieci. Każdy z nas, rodziców, dba o to, aby dziecko było na każde zajęcia przygotowane, miało odrobione lekcje i zadania domowe. Troszczymy się o to każdego dnia. Zależy nam, aby każda praca klasowa, sprawdzian czy nawet kartkówka wypadła jak najlepiej. Oceny są ważne, to na ich podstawie dziecko dostaje ocenę końcową i promocję do następnej klasy. A co z bezpieczeństwem naszych pociech?

Bezpieczeństwo w szkole.

Dzieci uwielbiają ruch i zabawę z rówieśnikami. Dla nich to możliwość spożytkowania energii, dla rodziców nierzadko zmartwienie, w sytuacji gdy dojdzie do wypadku. Dobrze jeżeli skończy się na otarciach czy skaleczeniach. Ale czasem są niestety zwichnięcia, skręcenia czy złamania kości. Nie wspominając już o cięższych urazach. Pamiętajmy również o widoczności na drodze, zwłaszcza po zmroku, bezpieczna droga do szkoły i z powrotem do domu. Dziecko częściej ulega nieszczęśliwym wypadkom niż dorośli, a następstwa ich bywają bolesne.

Co nam daje szkolna polisa?

Ubezpieczenie szkolne nnw zapewnia nam spokój ducha, w przypadku nieszczęśliwego wypadku będzie nam udzielone wsparcie finansowe. Pieniądze w takich sytuacjach na pewno się przydadzą. Koszty leczenia i późniejszej rehabilitacji często przewyższają nasze możliwości. Szkolna polisa zapewnia finansowe wsparcie w razie nieszczęśliwego wypadku, czy pomoc medyczną w czasie utraty zdrowia.
Pamiętaj o bezpieczeństwie swojego dziecka i ubezpiecz go. Szkolna polisa czeka.
Ochrona obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków 24h na dobę.
 

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia