NNW szkolne i polisa turystyczna w czasie wakacji


autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Wakacje coraz bliżej, wiele osób od dawna ma zarezerwowane wczasy dla całej rodziny, inni rodzice dopiero zaczną szukać oferty. Jak pokazują statystyki wyszukiwań zdecydowana większość z nas swój urlop chce spędzić poza miejscem zamieszkania. O tym, jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo bez względu na to, czy wyjeżdżasz zagranicę, czy zostajesz w Polsce dowiesz się czytając ten artykuł.

Ubezpieczenie dziecka w czasie wakacji

Wypadek może zdarzyć się wszędzie, dlatego w czasie wakacji oprócz polisy turystycznej zapewnij dziecku szeroką ochronę wykupując NNW dziecka.

Ubezpieczenie NNW dziecka działa przez cały rok.

Szkolnapolisa.pl wbrew nazwie obowiązuje także poza szkołą, również w czasie wakacji. Jako Rodzic doskonale wiesz, że wystarczy chwila nieuwagi, aby dziecko poślizgnęło się na płytkach hotelowej łazienki, czy uderzyło na placu zabaw. Wakacyjne posiłki spożywamy często w miejscach nieznanych, więc ryzyko otrzymania nieświeżego obiadu jest duże. Dziecko jest chronione w zakresie szkolnej polisy nie tylko od Nieszczęśliwych Wypadków, ale także zatruć
Rodzice starają się chronić swoje dzieci w czasie urlopów, jednak nikt nie jest w stanie przewidzieć takich zdarzeń losowych jak oparzenie, czy odmrożenie, wypadek komunikacyjny i wiele innych. Warto zadbać o odpowiednią ochronę swoich najbliższych. 
Wiele polskich rodzin pieniądze na wakacyjny wyjazd odkłada cały rok. Paliwo, czy przelot, atrakcje turystyczne dla dzieci, posiłki w turystycznych miejscowościach oraz kupno pamiątek dla znajomych to tylko niektóre z wydatków. Budżet domowy jest więc mocno nadwyrężony. W sytuacji, gdy dochodzi do wypadku i konieczna jest pomoc finansowa polisa jest idealnym rozwiązaniem. Leczenie dziecka, rehabilitacja, czy kupno sprzętu medycznego to koszt dużo większy niż składka polisy. 

Dlaczego warto łączyć NNW dziecka z polisą turystyczną 

Jadąc zagranicę należy pamiętać, że NNW dziecka zapewnia zwrot kosztów leczenia na terenie Polski. Wybierając się więc do innego kraju warto kupić także ubezpieczenie turystyczne, aby zapewnić swojemu dziecku pełną ochronę. Chcąc uniknąć ponoszenia z własnej kieszeni (często wysokich) kosztów leczenia warto skontaktować się z naszym doradcą, który porówna oferty na rynku i przygotuję propozycję dla Was. 
Zadzwoń pod 56 642 41 87

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia