Szkolna Polisa działa cały rok


autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Mamy wiosnę, dzieci chętniej będą bawić się na zewnątrz, zacznie się też sezon na zawody międzyszkolne, wycieczki zorganizowane i samodzielne wyprawy, np. rowerowe. Wzrasta więc ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń kończących się, m.in. urazami, czy koniecznością spędzenia przez malucha kilku dni w szpitalu. Dlatego warto zastanowić się nad dodatkową ochroną dla swojego dziecka.

Starasz się, aby każdy dzień w życiu Twojego dziecka był szczęśliwy, robisz wszystko, by umożliwić rozwój swojej pociechy, jednocześnie dbasz też o jej/jego zdrowie i bezpieczeństwo. Dlatego zapewne czytasz ten artykuł. Ubezpieczenie dla dziecka to gwarancja ochrony w razie nieprzewidzianych zdarzeń. To Ty wybierasz wariant ubezpieczenia, możesz dostosować go indywidualnie do potrzeb i temperamentu malucha. 

Polisa szkolna działa 24h/dobę, także poza szkołą 

SzkolnaPolisa w domu 

Statystyki wskazują, że większość wypadków zdarza się w warunkach domowych. Maluchy są ciekawe wszystkiego, co je otacza. Czasami przedmiot codziennego użytku jest o wiele atrakcyjniejszy w oczach małego odkrywcy niż droga zabawka. Niestety, często ta chęć poznawania otoczenia doprowadzić może m.in. do upadku ze schodów, zderzenia z rogiem stołu, czy nawet poważniejszych obrażeń, np. porażenia prądem w wyniku zabawy przy gniazdku. 

Oczywiście, nawet starsze dziecko może przewrócić się, czy uderzyć w domu. Dlatego wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, czy edukacja są wskazane, jednak warto też przemyśleć NNW. 

SzkolnaPolisa na dworzu 

Pogoda zachęca do zabaw na zewnątrz. Współcześnie dzieci, zwłaszcza po pandemii, tak wiele czasu spędzają w pomieszczeniach, że medycy biją na alarm i zachęcają do kreatywnych zabaw na łonie natury. Organizowanych jest coraz więcej wyjazdów dla najmłodszych, szkoły działają już stacjonarnie. Oczywiście ma to pozytywny wpływ na zdrowie młodych ludzi, stwarza jednak też zagrożenia, takie jak wypadki w drodze do szkoły, zwichnięcia, skręcenia, czy nawet uszkodzenie okularów w trakcie zabawy z rówieśnikami. 

Dlatego zachęcamy do sprawdzenia warunków ubezpieczenia na szkolnapolisa.pl/variants , aby dobrać zakres do trybu życia swojego dziecka. 

SzkolnaPolisa na wycieczce 

Twoje dziecko już nie może się doczekać najbliższej wycieczki? Od niedawna szkoły wróciły do organizowania wyjazdów dla dzieci. Wielu rodziców, aby zrekompensować swoim pociechom brak szkolnych wycieczek, wyjeżdżało na rodzinne urlopy, dbając o ochronę ubezpieczeniową. 

Gdy na wyjeździe maluch źle się poczuje, czy dojdzie do nieszczęśliwego wypadku otrzymasz świadczenie z SzkolnaPolisa.PL, gdyż obejmujemy ochroną Twoje dziecko przez cały rok, także w czasie ferii, czy wakacji. 

SzkolnaPolisa w szkole/ przedszkolu/ żłobku/ na studiach 

Warto porównać zakres polis proponowanych w szkołach z tym, który możemy znaleźć online. Rady Rodziców bardzo często przedstawiają wersję okrojoną ubezpieczenia, w sieci dostępne są polisy o dużo szerszej ochronie. Pamiętaj, że ubezpieczenie szkolne, nie jest obowiązkowe, jest jednak bardzo potrzebne w wielu nieprzewidzianych sytuacjach, dlatego warto przejrzeć zakres i wybrać polisę dopasowaną do usposobienia, stylu życia i uprawianych przez dziecko sportów. 

SzkolnaPolisa.PL oferuje kompleksowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu masz zapewnione środki finansowe na pokrycie kosztów leczenia, gdy zdarzy się wypadek. Wszelkie zabiegi, wizyty u specjalistów, koszty leków, czy ewentualnej rehabilitacji zapewnia Ubezpieczyciel. W sytuacji nagłego zdarzenia głowę będziesz mieć zajętą troską o zdrowie dziecka, szkolnapolisa ma dać Ci wsparcie i odciążyć, nie tylko finansowo, ale także dając poczucie, że Twoje potomstwo ma zapewnioną ochronę. 

SzkolnaPolisa zdalnie 

Co więcej Ubezpieczenie dziecka możesz zawrzeć online na szkolnapolisa.pl. W kilka minut zapewnisz ochronę swojemu dziecku. Podczas wyboru zwróć uwagę na zakres i sumy ubezpieczenia. 

 

© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia