Studencie, ubezpiecz się !!!


autor:
,
polub nas na Facebook:
udostępnij:

Jesteś aktywnym sportowo studentem, planujesz łączyć studia z pracą, a może wybierasz kierunek, na którym ubezpieczenie jest wymagane w trakcie praktyk, czy stażu? Sprawdź jakie masz możliwości. SzkolnaPolisa.PL obejmuje ochroną uczących się do 25 r.ż.

Uczelnia nie ma obowiązku zgłoszenia Cię do ubezpieczenia. Możesz wybrać zakres ochrony samodzielnie dostosowując go do trybu życia. Studia to często intensywny czas, który warto wykorzystać na rozwój osobisty, poznawanie świata i nowych ludzi.

Nowy etap w życiu

Nierzadko osoby, które w szkole średniej mieszkały z rodzicami po opuszczeniu domu zmieniają nawyki, częściej przebywają poza miejscem zamieszkania podróżując, chodząc do pracy, czy imprezując. Niesie to jednak ze sobą ryzyko wypadku, czy zarażenia COVID-19.

Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo w nowym roku akademickim. Uprawiasz sport wyczynowo? Dużo podróżujesz? Oferta od SzkolnaPolisa.PL jest dla Ciebie!!! W zakresie mamy wyczynowe uprawianie sportu, wysokie świadczenia za pobyt w szpitalu oraz na wypadek boreliozy. Możesz więc spokojnie realizować swoje pasje, my zadbamy abyś był bezpieczny.

Poznawanie nowych ludzi to jedna z głównych zalet okresu studenckiego w życiu większości absolwentów. Zawierasz wiele nowych znajomości, znajdujesz przyjaciół, masz współlokatorów, a wieczorami w kinie, czy na imprezie przebywasz w tłumie obcych ludzi. Dziennie spotykasz więc wiele nowych osób, z których większość tego samego dnia przebywała w wielu jeszcze innych miejscach. Sprzyja to z pewnością rozwojowi umiejętności interpersonalnych, uczy komunikowania się , czy po prostu sprawia przyjemność, jednak w dobie zagrożenia kolejną falą COVID-19 warto zastanowić się nad ochroną. Sprawdź jakie ubezpieczenie dla studenta oferujemy.

Co zyskujesz ?

  • Ochronę ubezpieczeniową od następstw nieszczęśliwych wypadków 24/h gdziekolwiek jesteś. Polisa chroni na uczelni i poza nią.
  • Rabat 15% z kodem FBG-47
  • Wygodę zawarcia – 100% online, polisę i wszystkie dokumenty otrzymasz na mail
  • Samodzielność – to Ty wybierasz zakres polisy, do wyboru aż V wariantów
  • Brak formalności – w razie szkody nie angażujesz uczelni, zgłoszenie szkody także przebiega online.
  • Opiekuna, w każdej sprawie możesz kontaktować się z nami pod 56 642 41 87
© 2019 - 2024 Mentor Ubezpieczenia